Jsme tady!

 

podle pohlaví

 

3. března 2021

Jestli je někdo z Vás numerolog, ozvěte se mi. Narození vrhu "C" je za všech okolností pod vlivem čísla 3 a to nebude samo sebou. Určitě to něco znamená!

První holčička, označená červenou barvou, přišla na svět ve 03:00 dne 3.3.2021. Jako první to měla težší, musela připravit cestu sourozencům, ale ani maminku Valentinu moc nepotrápila a byla na světě. Její porodní váha byla 346 g. Pak už to byla rychlovka. Na svět vykoukla další holčička, tentokrát označená růžovou barvou, s porodní váhou 356 g a hned v zápětí kluk jako buk žlutý chlapeček s váhou 376 g. Pak si dala Valentina malou pauzičku, po které následovalo narození bílého klučiny s nejmenší váhou 328 g. Bylo něco málo po 04:00 ráno když na svět vykoukla světlé modrá holčička, která vážila 382 g. Ta Valču trochu potrápila, byla opravdu veliká stejně jako její dvojče tmavě modrý kluk s vahou 387 g, který spatřil světlo světa jako poslední přesně ve 04:30. A bylo hotovo.

Všechna štěňátka se bez problému přisála k Valentině a spokojeně odpočívala. Máme tedy tři kluky a tři holky ve třech různých barvách. Trojky prostě dneska vedou!!!

Vítejte v tom bláznivém světě miminka z vrhu "C". Budou to naše "Crazy" štěňátka a jejich domácí (provozní) jména budou inspirována úspěšným seriálem "La Casa de Papel". Více již brzy, těšte se!

 

 

 


 
Tvorba stranek pro chovatele